grootste variatie daktenten van belgie !
TEL : + 32 (0)477 788 663
Mail : info@autodaktenten.be
Daktenten winnen aan populariteit. Niet verwonderlijk, want ze zijn ideaal voor korte kampeertripjes. Dometic speelt in op die trend en brengt volgend jaar een opblaasbare daktent op de markt. De Dometic TRT 140 AIR is compact en licht en daardoor ook geschikt voor de kleinere personenauto's. Bovendien is hij in enkele minuten op te zetten.
Luifel voor opblaasbare daktent :
De opblaasbare daktent is natuurlijk alleen om in te slapen. Maar wil je toch droog of juist uit de zon zitten of een beetje privacy creëren, dan is er optioneel een luifel verkrijgbaar. Ook deze staat in een paar minuten. De luifel is er in twee maten: small en large.
De Dometic TRT 140 AIR komt in het eerste kwartaal van 2023 op de markt en gaat naar verwachting € 2.500,- kosten.
SPECIFICATIES :
Laag model luifel : € 500,-
Hoog model luifel : € 530,-
Eén opblaaspunt
Opblaasbare daktenten met één punt worden opgeblazen vanaf slechts één extern opblaaspunt.
Weathershield™ TC
Verminderde condensatie door polykatoen en zijn alle ingangen voorzien van degelijke ritsen, horrengaas en verduistering.
Opbergmogelijkheid
Interne en externe opbergzakken houden uw spullen zoals bijvoorbeeld uw schoenen veilig en droog.
Compacte afmeting
De in drieën gevouwen basis verkleint de afmeting tijdens transport, óók ideaal voor kleinere personenauto's.